^ W górę
facebook
Roman Huczyński


Powtórzone za Onet.pl
W sieci natknęliśmy się na wideo, w którym 91-letni Polak, Antonii Huczyński, zdradza swój sposób na długowieczność. Mężczyzna w opublikowanym w sieci nagraniu zdradza, że każdego ranka siłę do życia daje mu właśnie sport.

- Nazywam się Antoni Huczyński. Mam 91 pełnych lat i czuję się nadzwyczaj dobrze. Uważam, że aktywność ruchowa, ćwiczenia gimnastyczne, ruch, jest niezbędnie potrzebny. Nawet w okresie przemijania, żeby człowiek czuł się zdrowo i żeby człowiek był szczęśliwy w tych ostatnich latach życia. – mówi na początku filmiki dojrzały mężczyzna. Pan Huczyński w nagraniu przyznaje, że codziennie ćwiczy.

O nagranie wideo i zamieszczenie go w sieci poprosił swojego wnuka, który zapewne podziwia jego energię i wytrwałość.

- Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety (o której w następnym odcinku;) - napisał pod zamieszczonym filmikiem wnuk pełnego energii staruszka.

Koniecznie zobacz jeden z treningów pana Antoniego Huczyńskiego na Youtube.com Tutaj>>>

W komentarzach do filmu czytamy:
Paweł Jimmi
Tak samo uważałem od dawna, w szkołach obowiązkowych był w-f ze 4 razy w tygodniu i zawsze na nim była podobna do przedstawionej tu rozgrzewki, dzieciaki sprawne, potrafiące upadać nie robiły sobie krzywdy ślizgając się na lodzie, ale potem na studiach w-f się kończy i ludzie przestają robić codziennie rozgrzewki nie używają na co dzień wszystkich mięśni, które po miesiącach nieużywania zanikają, a są to mięśnie które np ratują nas przy upadku, pomyślcie o tym i poświęcajcie chociaż te 10 minut rano po obudzeniu na rozgrzewkę.

Mohel Maiden
W zdrowym ciele zdrowy duch, to można by dodać do tego filmiku. W Polsce większość starszych ludzi rozmyśla jedynie o chorobach, lekach, zajmując kolejki u różnorakich lekarzy. Błąd, to właśnie w wieku młodym i końcowym winno się najwięcej ćwiczyć. Ten zdrowy duch daje o sobie znać w przemowach tego Pana. Pozdrawiam i sukcesywnych treningów życzę.

Stefano Uno
Z dedykacją dla leniwych babci i dziadków ramoli.
Znam takich.

Rewelacja!!!
Jeden z komentujących napisał:
waldemar latosik przez Google+
Jeden na 1000 ale od Abrahama nie ucieknie.

I zupełnie niespodziewana odpowiedź od GOOGLE POLSKA:
Google Polska jest autorem tego wpisu
Wszystkiego najlepszego wszystkim dziadkom!

Możecie oglądać doodle na stronie głównej www.Google.pl, a tutaj chcieliśmy Was zachęcić do obejrzenia filmu o “dziarskim dziadku” Antoninim Huczyńskim. Temu 91-latkowi formy mógłby pozazdrościć niejeden nastolatek. Pokażcie film swoim dziadkom :)

Polecamy również film 
Gwiazda internetu. "Dziarski dziadek" wykończy ZUS
http://www.youtube.com/watch?v=5z9ofdEu08s


Uwaga!
Strona www.milion-team.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat
Naturalnej Medycyny, Żywienia Optymalnego, Diety Dobrych Produktów
i ich wpływu na zdrowie i wspomaganie leczenia wielu chorób.
Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na Długie i Zdrowe Życie.
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
Milion Team