^ W górę
facebook

Dzisiaj chciałbym wam przekazać informację o wiedzy której potrzebujecie do zdrowia. Niestety wiedza ta jest teraz często tracona, wręcz wymazywana przez niektóre instytucje które chcą żeby człowiek żył tylko i wyłącznie tak jak przykażą. Wiedzę tą należy propagować i pomagać tym których koncerny i rządy próbują zmienić w bezmyślnych konsumentów sztucznego jedzenia i chemicznych leków. Pamiętajcie zdrowie jest najcenniejszą rzeczą którą macie, od zdrowia wszystko się zaczyna. Żeby zachować zdrowie należy się odpowiednio żywić w tym pomoże na książka :

Dieta Dobrych Produktów - Pani Ewy Bednarczyk-Witoszek

Pani Ewa ukończyła wydział lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Uzyskała drugi stopień specjalizacji z zakresu laryngologii. Diety w różnych dziedzinach medycyny zgłębia już od 25 lat. W jej książce dowiemy się jak walczyć dietą z chorobami cywilizacyjnymi (cukrzycą, nadciśnieniem, chorobą wieńcową, otyłością itp.), wzmacniać naturalnie układ odpornościowy i nabyć tolerancję na alergeny. Wiedza zawarta w tej książce pozwala dobrać odpowiednią dietę dla zdrowego jak i chorego organizmu, pomaga przez profilaktykę utrzymać zdrowie jak i powrócić do zdrowia podczas i po przebytych chorobach. Dzięki informacją z tej książki wzmocnimy cały organizm, damy solidne podstawy do budowania zdrowia na przyszłe lata nie tylko sobie ale też naszym bliskim i krewnym. Polecam lekturę i stosowanie rad Pani Ewy.

 

 

Kolejną ważna pozycją w wiedzy o naszym zdrowiu jest:

Zdrowie z natury - Pani Burke Lennihan

Pani Burke jest absolwentką Harvardu i ekspertem zdrowia dr Mehmet Oz na ShareCare.com. Jest również producentem i gospodarzem nagradzanego programu telewizyjnego  " A Healer In Every Home", dostępnego na kanale GreenHealingTV na YouTube. Ma ponad 30 lat doświadczenia w różnych aspektach holistycznej opieki zdrowotnej, obecnie praktykuje w Lydian Center for Innovative Medicine in Cambridge, Mass. Dzięki lekturze tego dzieła dowiemy się jak wykorzystywać skuteczne naturalne leki w leczeniu ponad 200 bardzo powszechnych dolegliwości i chorób. Wiadomo że ruch to zdrowie, w tej książce opisane są ćwiczenia, diety jak i naturalne leki. Dzięki tej wiedzy będziecie mogli wzmocnić organizm, szybciej wyzdrowieć i zwiększyć witalność i energie. Książka przyda się każdemu, kto interesuje się prostymi i naturalnymi formami leczenia.

 

 


Osoby zainteresowane książkami zapraszam do Sklep Medycyna Natutalna>>>

 

 

 

 

 

Uwaga!
Strona www.milion-team.pl jest serwisem informacyjnym przekazującym szerokie spektrum wiedzy na temat
Naturalnej Medycyny, Żywienia Optymalnego, Diety Dobrych Produktów
i ich wpływu na zdrowie i wspomaganie leczenia wielu chorób.
Naszym zadaniem jest przekazanie Wam jak najszerszego spektrum wiadomości.
Waszym - wybranie odpowiadającego Wam sposobu na Długie i Zdrowe Życie.
Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zawartych w serwisie.
Milion Team